30.jūlijā no 11:00-19:00 gaidām Tevi Lastādijas radošajā kvartālā, Maskavas ielā 9 (tikai 5 minūšu gājiena attālumā no Origo!) uz lielāko augu valsts ēdiena notikumu Latvijā! 

Vegānfestivālā piedalīsies vairāk nekā 30 ēdinātāji, kas piedāvās 100% augu valsts maltītes no latviešu, spāņu, franču, itāļu, Tuvo Austrumu, svaigēdāju un street food virtuvēm, kā arī inovatīvus produktus no vietējiem un ārzemju ražotājiem – gaļas, zivs un piena produktu alternatīvas, un dažādus citus gardumus. Uz Lastādijas skatuves savukārt visas dienas garumā notiks meistarklases un lekcijas, kurās piedalīsies dažādu jomu eksperti un entuziasti. 

Vegānfestivāla dalībnieki

Ceptuve ČAU, Nata Cafe, Vegstop, Nirvana Raw, OG TOFU, Furious Foods, Picu projekts, 2 Eat Falafel & Humoss, Moto Studija, Foxy’s Bake Shop, LifeTree Cheese, Happy-V (EST), V-ego, Smiltenes piens, Fish Peas, Avenei, Fermentful, Got Foods, Gutopia, M:I Gelato, Zaļā maize, Vegaras (LT), Dabas stacija, Liepkalni, Nuteko, Obelisk Farm, Griksi, PastaHouse, Burka & Ledus, Safīra L, Rudy’s Kombucha & Mazās Terapijas bārs.

Vegānfestivāla programma

Kas vēl notiks Vegānfestivālā?

Tevi gaidīs Brīvbode, mantu tikšanās un maiņas vietu, kur bez maksas varēsi izraudzīties sev ko tīkamu un atstāt labas, kvalitatīvas, bet tev vairs nevajadzīgas lietas.

Nepalaid garām gaisa akrobāta Roberta Frišenfelda līdzsvara performances paraugdemonstrējumu Lastādijas pagalmā 15:00.

Ņem līdzi savu veco kreklu vai auduma maisiņu un iedod tam jaunu dzīvi stencilu darbnīcā! Tos varēsi uzfrišināt ar pašgatavotiem stenciliem Vegānfestivāla tematikā.

 Tavam velosipēdam nepieciešama apkope? Dodies uz VeloStacija atvērto darbnīcu,  kur uz vietas būs meistars ar zināšanām, instrumenti un uzkopšanas resursi.

Iegūsti skaistu skaistu hennas zīmējumu Lauras Balodes hennas darbnīcā. Hennas zīmējumi ir pret ziedojumiem “Dzīvnieku brīvībai”, un tos varēs iegūt 11:00-15:00.