Rīgas cirka skola

LV

Iemaņas, kas noder ne tikai cirkā, bet arī dzīvē!

Māka žonglēt, spēja noturēt līdzsvaru un koncentrēties, iemaņas aktiermeistarībā, veiklība un laba sadarbības prasme, — tās ir iemaņas, kas noder ne tikai cirkā, bet arī dzīvē!

Rīgas cirka skola šogad viesosies vegānfestivālā. No plkst 12.00 - 18.00 apmeklētājiem būs iespēja spēlēt lielo cirka spēli, izmēģināt staigāšanu uz ķekatām un apskatīt dažādus cirka rīkus, kā arī iegūt informāciju par Rīgas cirka skolas nodarbībām nākamajā semestrī.

No plkst. 15.00 līdz 16.00 bērniem un no plkst. 17.00 līdz 18.00 pieaugušajiem, Rīgas cirka skolas pasniedzējs Dmitrijs Pudovs vadīs žonglēšanas nodarbības. Dalībnieki apgūs dažādus vingrinājumus ar 1, 2 un 3 bumbiņām, mācīsies izprast žonglēšanas pamatprincipus un pat varēs iemācīties dažādus trikus.

Rīgas cirka skola ir dibināta 2017. gadā un mērķtiecīgi nodarbojas ar cirka izglītības veicināšanu un tās pieejamības veicināšanu kā Latvijā, tā arī Baltijas valstīs. Tās galvenās aktivitātes ir regulāru nodarbību piedāvāšana bērniem un ģimenēm savās telpās un izbraukumos, kā arī apmācību organizēšana jomas profesionāļiem.