Mārīte Gertnere

LV

Hatha joga.

Joga priekš manis ir kā patiesa mīlestības izrādīšana sev. Bridī, kad esmu uz Jogas paklājiņa, jūtu pateicību, ka spēju veltīt sev laiku un uzmanību. Dziļas elpas un Asanas kā mazas mīlestības vēstulītes sev. Tā ir kā masāža, gan iekšēji gan ārēji, atbrīvojot vietu gan prātā, gan ķermenī jaunai enerģijas plūsmai.

Es vadu Hatha Jogas nodarbības, kas sevī ietver gan dinamiskas, gan relaksējošus aspektus. Relaksāciju un koncentrēšanos Asanu pozās, Pranayama elpošanas vingrināmus un meditāciju, lai pēc katras nodarbības iegūtu jaunu enerģiju un vispārēju harmoniju prātam un ķermenim.

Joga manā dzīvē ienāca pirms apstoņiem gadiem, kad Londonā mani ceļi krustojās ar brīnišķīgu Hatha jogas skolotāju no Indijas. Dzīvojot vienā no pasaules Metropolēm, Jogā spēju rast mieru un harmoniju no ikdienas hektiskās dzīves. Jutos patiesi iedvesmota, par to, kā Joga man palīdzēja un sāku tai pievērsties padziļinātāk. Devos ceļojumā uz Taizemi, kur arī ieguvu Jogas pasniedzējas sertifikātu. Apmeklēju arī Vipasanas meditācijas retrītus Taizemes džungļos pie mūkiem. Pēdējo četru gadu laikā, ceļojot, esmu padziļināti apguvusi Jogas filozofiju, sastapusies ar dažādiem Jogas veidiem un apmeklējusi dažādas meistarklases, tai skaitā elpošanas un meditācijas gan Indonēzijā, gan Taizemē, Los Andželosā, Marokā un Londonā.