22 Apr
April 22, 2019, 10:35 pm

Vegānfestivāls 2019 tuvojas lieliem soļiem, tāpēc esam sagatavojuši nelielu jaunumu ziņu, kurā apkopojām pāris lietas ar kurām jau esam gatavi dalīties!

Festivālā piedalīsies gan ēdinātāji, kuru piedāvājumu varēja baudīt jau pagājušā gada Vegānfestivālā, piemēram, Wok n Kurry, Terapija un Foodbox, gan tādi, kam šis būs pirmais Vegānfestivāls - BioBio, Stirna & Avokado, Terra un Miit.

Tāpat apmeklētāji varēs iegādāties produktus no zīmoliem “Gardais”, par kuru klīst baumas, ka tā ražotnē top garšīgākās augu valsts mērcītes Latvijā, veselīgos mušļus no “Smalkais Muslis”, “Burka & Ledus” asās čili mērces un pastas, augļu un dārzeņu čipsus no “Garden Snacks”, “Krippu” krekerus un neskaitāmas citas vegāniskas, interesantas un gardas lietas. Arī šajā gadā neiztiksim bez ārzemju viesiem, kas nodrošinās gan iespēju paēst, gan nopirkt vegāniskus produktus. Otro gadu Latvijas Vegānfestivālā viesosies arī lietuviešu dzīvnieku aizstāvības organizācija Tušti narvai.

Pievēršoties aktivitātēm festivālā, apmeklētājiem būs iespēja klausīties un diskutēt par daudziem aktuālu tēmu - bērniem vegāniem. Savā pieredzē par to dalīsies Zviedrijā dzīvojošā latviete Sanita Ločmele. Popularizējot rūpes par savu veselību, kā ikkatru gadu, festivālā norisināsies sportiskas aktivitātes dažādu pieredzējušu pasniedzēju vadībā. Aktivitāšu starpā būs arī apmeklētāju jau iecienītā joga! Tāpat kā pagājušajā gadā, festivāla teritorijā būs telpaugu maiņas punkts, uz kuru būs iespējams atnest kādu telpaugu no savām mājām un iemainīt to pret citu.

Vēl pirms paša festivāla, 9. augustā, Lastādijā norisināsies Vegānfestivāla ieskaņu koncerts, kurā katram būs iespēja baudīt mūziku, uzkodas, dzērienus un vienkārši patīkamu atmosfēru. Ieskaņu koncerta mākslinieki tiks izziņoti jau pavisam drīz.

Seko jaunumiem mūsu FB profilā un IG kontā, lai nepalaistu garām aktuālo informāciju un konkursus. Festivālam ir izveidots savs FB pasākums, spied “Going” un dalies ar draugiem!

Varbūt šogad plāno būt ne tikai apmeklētājs? Sadaļā Pieteikšanās vari kļūt par dalībnieku, bet sadaļā Palīdzi vari pieteikties par brīvprātīgo pirms festivāla vai festivāla dienā.