Sociālajos tīklos, iespējams, būsit pamanījuši smaidīgo fitnesa treneri un masieri Kristapu Vildi, kurš ne tikai organizē ceļojumus un fitnesa nometnes, bet nu jau divus gadus ir arī aktīvs vegānisma popularizētājs.

Turpināt lasīt...

Vasaras beigās Rīgā notiks pirmais Vegānfestivāls Latvijā. Tā programma ir sadalīta četros virzienos - skola, svētki, gardumi un tirdziņš. Katru programmu pārstāvēs un popularizēs Latvijā zināms cilvēks - vēstnesis, kas atbalsta Vegānfestivāla ideju.

Turpināt lasīt...

21 Jun
June 21, 2017, 11:13 pm

Iedvesmojošs latviešu mūziķu koncerts, gaidot Latvijas pirmo Vegānfestivālu? Jā! Vegānfestivāla organizatoru komanda netur sveci zem pūra un piedāvā ieskandināt gaidīšanas laiku ar Vegānfestivāla Ieskaņu koncertu!

Turpināt lasīt...

Savu atbalstu Latvijas pirmajam Vegānfestivālam izteikušas vairākas sabiedrībā pazīstamas personas - dziedātāja Dināra Rudāne, modes dizainere (zīmols “QooQoo”) Aļona Bauska, fitnesa treneris Kristaps Vilde un vegāniskās kafejnīcas “Terapija” vadītāja Elīna Dzelzkalēja. Viņi pārstāvēs četrus dažādos...

Turpināt lasīt...

23 May
May 23, 2017, 9:22 pm

Biedrība “Dzīvnieku brīvība” aicina pieteikties brīvprātīgos, apvienojot spēkus Latvijas pirmā Vegānfestivāla rīkošanā un kļūstot par daļu no lieliskas tradīcijas.

Turpināt lasīt...