Nupat izziņotā Vegānfestivāla programma pārsteidz ar savu daudzveidību, ļaujot ikvienam atrast sev tīkamu nodarbi, izklaidi un baudījumu festivāla gaitā.

Turpināt lasīt...

Dizainere, modes zīmola “QooQoo” radītāja un dabas mīļotāja Aļona Bauska neslēpj savu sajūsmu par dārzeņiem, kas ar savu formu un krāsu iedvesmo viņu radīt ne tikai gardus ēdienus, bet arī apģērbu.

Turpināt lasīt...

Aļona Bauska ir dizainere, kura plašāk pazīstama kā zīmola “QooQoo” radītāja. Aļona nebaidās pretoties sabiedrībā pastāvošajām klišejām, viņai patīk izaicināt un rosināt cilvēkus domāt ārpus rāmjiem.

Turpināt lasīt...

Šī gada 21. jūlijā kafejnīcas “Autentika” pagalmā norisinājās Latvijas pirmā Vegānfestivāla Ieskaņu koncerts. Koncerta apmeklētājus priecēja Latvijā atzinību izpelnījušās grupas: “The Pink Elephant”, “Ezeri” un “Čukstu gaitas”, kā arī DJ Speez.

Turpināt lasīt...

Latvijā šis būs pirmais Vegānfestivāls, kas ir liels izaicinājums organizatoriem un kaut kas pavisam jauns sabiedrībai. Tikmēr citur pasaulē, arī Igaunijā un Lietuvā, tas jau ir ikgadējs pasākums. Arī augu valsts ēdiena kafejnīcas “Terapija” vadītājai Elīnai Dzelzkalējai šis būs pirmais Vegānfestivāla apmeklējums.

Turpināt lasīt...