Restorāns Terapija​ ir vieta, kur var baudīt 110 % augu valsts ēdienu! Neskatoties uz to, ka šī vieta apmeklētājiem pieejama tikai nedaudz ilgāk par gadu, tā ir plaši iemīļota gan saules enerģijas patērētāju, gan mednieku, gan pašu vegānu vidū.

Turpināt lasīt...

Piektdien, 21. jūlijā klubā Autentika (Bruņinieku ielā 2, Rīgā) norisināsies Latvijas pirmā Vegānfestivāla Ieskaņu koncerts. Tajā uzstāsies vairākas pieprasītas pašmāju grupas un skanēs dzeja.

Turpināt lasīt...

“Oi, mana mīļākā recepte ir čia sēklu pudiņš. Lielākā daļa manu sociālo tīklu sekotāju to jau zina,” stāsta festivāla vēstnesis, fitnesa treneris Kristaps Vilde.

Turpināt lasīt...

Sociālajos tīklos, iespējams, būsit pamanījuši smaidīgo fitnesa treneri un masieri Kristapu Vildi, kurš ne tikai organizē ceļojumus un fitnesa nometnes, bet nu jau divus gadus ir arī aktīvs vegānisma popularizētājs.

Turpināt lasīt...

Vasaras beigās Rīgā notiks pirmais Vegānfestivāls Latvijā. Tā programma ir sadalīta četros virzienos - skola, svētki, gardumi un tirdziņš. Katru programmu pārstāvēs un popularizēs Latvijā zināms cilvēks - vēstnesis, kas atbalsta Vegānfestivāla ideju.

Turpināt lasīt...