Latvijā šis būs pirmais Vegānfestivāls, kas ir liels izaicinājums organizatoriem un kaut kas pavisam jauns sabiedrībai. Tikmēr citur pasaulē, arī Igaunijā un Lietuvā, tas jau ir ikgadējs pasākums. Arī augu valsts ēdiena kafejnīcas “Terapija” vadītājai Elīnai Dzelzkalējai šis būs pirmais Vegānfestivāla apmeklējums.

Turpināt lasīt...

Daniels Rogulis ir 17 gadīgs jaunietis, kurš šobrīd mācās Āgenskalna Valsts ģimnāzijā, brīvajā laikā dejo tautas dejas, nodarbojas ar svarcelšanu, apstrādā un veido mūziku.

Turpināt lasīt...

Restorāns Terapija​ ir vieta, kur var baudīt 110 % augu valsts ēdienu! Neskatoties uz to, ka šī vieta apmeklētājiem pieejama tikai nedaudz ilgāk par gadu, tā ir plaši iemīļota gan saules enerģijas patērētāju, gan mednieku, gan pašu vegānu vidū.

Turpināt lasīt...

Piektdien, 21. jūlijā klubā Autentika (Bruņinieku ielā 2, Rīgā) norisināsies Latvijas pirmā Vegānfestivāla Ieskaņu koncerts. Tajā uzstāsies vairākas pieprasītas pašmāju grupas un skanēs dzeja.

Turpināt lasīt...

“Oi, mana mīļākā recepte ir čia sēklu pudiņš. Lielākā daļa manu sociālo tīklu sekotāju to jau zina,” stāsta festivāla vēstnesis, fitnesa treneris Kristaps Vilde.

Turpināt lasīt...