18 Jul
July 18, 2019, 10:10 am

Pavisam drīz, vēl tikai nedaudz vairāk kā mēnesis...

Līdz Vegānfestivālam atlicis vairs tikai mazliet vairāk par mēnesi! Un mums ir daudz jaunumu, ko jums pavēstīt par festivāla norisi. Taču - vēl pirms paša festivāla mūs sagaida ieskaņu koncerts, kura laikā iedzīvināsim festivāla pozitīvās noskaņas.

Ieskaņu koncerts mūs sagaida jau 9. augustā Lastādijā (Turgeņeva 15) plkst. 19:00. Tajā ar savu radošo darbu mūs priecēs mūziķi Rihards Saule, The Simple Man un Kris & Oz. Ieskaņu koncertā Tu varēsi iegādāties gardas vegāniskas uzkodas par ziedojumiem, kas tiks izmantoti festivāla izmaksu segšanai. Būs arī dzērieni. Seko līdzi ieskaņu koncertam facebook eventā!
Arī pašā festivālā parūpēsimies par to, lai mūzika skanētu. Skatuves mākslinieku vidū būs labi zināmas grupas, tādas kā The Coco’nuts, Neon Saturdays, Riga Reggae un The Fivesome.
Tomēr festivāla galvenā headlainera lomā būs ēdiens - daudz ēdiena. Festivāla viesus ēdinās ne vien vegāniem jau labi pazīstamie ēdinātāji Terapija, Fat Pumpkin, Nata Cafe, BioBio, Bhajan Cafe un Nirvana Raw, bet arī Centrālais Gastro Tirgus, Stars Coffee, Yakuza, Singhs un picērija Zaļais Maksis. Tie ir tikai skaļākie no Vegānfestivāla dalībnieku vārdiem - kopumā festivālā ikvienam apmeklētājam būs iespēja iepazīties ar vairāk nekā 80 tirgotāju piedāvājumu. Turklāt - dalībnieku pieteikšanās vēl nav beigusies. Ja Tev ir ko piedāvāt Vegānfestivāla viesiem, nepalaid garām iespēju piedalīties un aizpildi pieteikšanās anketu!

Par tiem, kas vēlas savu festivāla pieredzi papildināt ar aukstu aliņu, parūpēsies Valmiermuiža. Viņu piedāvājumā būs ne tikai alus, bet arī atsvaidzinošās “Gardu Muti” limonādes.
Lai apmierinātu viesu ziņkāri par vegānisku dzīvesveidu, Esplanādei tieši pretī - Latvijas Universitātes Bibliotēkas Kalpaka bulvārī konferenču zāles telpās - visas dienas garumā norisināsies lekcijas par augu valsts uzturu, vegānismu kā sociālu fenomenu, augu valsts ēdināšanu kā uzņēmējdarbības nišu, aktīvismu dzīvnieku aizsardzības jomā un citām aktuālām tēmām.

Savukārt tiem, kam noskaņojums vedina uz aktīvākām izklaidēm, piedāvāsim jogas nodarbības svaigā gaisā un ēdiena gatavošanas meistarklases. Bet, ja Tev mājās ir vienkrāsains krekls vai auduma maisiņš, droši vari nest to uz Vegānfestivāla sietspiedes darbnīcu, kuru nodrošinās drukas darbnīca Vilpis. Tajā varēsi uzlabot savu kreklu ar kādu vegānisku saukli.

Mūsu dalībnieku vidū būs arī Helio interaktīvās televīzijas stends, kurā varēsi atpūsties, iepazīties ar interaktīvās televīzijas sniegtajām iespējām, veidot pats savus video, ar kuriem dalīties tālāk sociālajos tīklos, un piedalīties filmu varoņu atminēšanas spēlē, kurā būs iespējams laimēt popkornu.
Lai sekotu līdzi citiem jaunumiem par un ap Vegānfestivālu, tostarp, jauniem konkursiem, neaizmirsti piesekot Vegānfestivāla facebook lapai un facebook eventam. Lai kļūtu par daļu no Vegānfestivāla tapšanas, piesakies par brīvprātīgo!

Tiekamies 24. augustā Esplanādē!