11 Aug
August 11, 2019, 8:45 am

Piektdien, 9. augustā aizvadīts jau trešā Vegānfestivāla ieskaņu koncerts!

Radošajā Lastādijas kvartālā 9. augustā tika aizvadīts Vegānfestivāla ieskaņu koncerts, kurā apmeklētājus priecēja muzikāli priekšnesumi Evijas Smagares duo, Kris & Oz un Simple Man izpildījumā. Arī pēc koncerta beigām mūzika turpināja skanēt neformālā gaisotnē pie ugunskura ar dziesmām, ko spēlēja Tomass Ernests Mencis ar draugiem.

Šis koncerts ieskandināja Vegānfestivālu un vāca ziedojumus tā norisei. Šogad viesi ziedojumos festivālam atstāja kopā 1002 eiro. Sirsnīgs paldies visiem, kas atnāca, piedalījās un atbalstīja mūs ar savu klātbūtni un ziedojumiem! Bez jūsu atbalsta Vegānfestivāls nevarētu notikt!

“Mēs priecājamies organizēt pasākumus ar pievienoto vērtību,” saka Vegānfestivāla ieskaņu koncerta vadītāja Līva Ašmane, “pasākumus, kas ir vienlaikus izklaidējoši un interesanti ikvienam apmeklētājam, bet arī mudina padarīt savas ēdienkartes izvēles videi un dzīvniekiem draudzīgākas.”

Kā aizritējušajā nedēļā ziņojumā minējuši ANO Starpvaldību klimata pārmaiņu paneļa (IPCC) eksperti, kritiskā vides stāvokļa uzlabošanai ir nepieciešams globālā līmenī mainīt cilvēku ēšanas paradumus, vairāk patērējot uzturā augu valsts produktus un mazāk gaļas. Tas samazinātu mājlopu radīto siltumnīcefektu izraisošo gāzu emisiju un ļautu izmantot zemi ilgtspējīgākos veidos.

Turpināsim svinības ar gardiem ēdieniem, dzērieniem, mūziku un aktivitātēm jau pavisam drīz, tiekoties 24. augustā Esplanādē! Ieeja no plkst. 11:00 bez maksas.

Meklē ieskaņu koncerta galeriju Vegānfestivāla FB lapā. Paldies par lieliskajām bildēm Jānim Vēverim un Paulai Kalniņai!