Nezini, kam rakstīt? Vispārīgai saziņai izmanto info@veganfest.lv

Bella Briška

Festivāla vadītāja
+371 26360710 bella@veganfest.lv

Ulrika Skakovska

Dalībnieku koordinatore
+371 25505828 ulrika@veganfest.lv

Marika Džule

Scenogrāfe
+371 20060474 marika.dzule@veganfest.lv

Līva Romele

Dalībnieku koordinatore
+371 29692479 liva@veganfest.lv

Laila Deruma

NVO un aktivitāšu koordinatore
laila@veganfest.lv

Līva Ašmane

Brīvprātīgo koordinatore
liva.asmane@veganfest.lv

Anna Auza

Brīvprātīgo koordinatores asistente
anna@veganfest.lv

Ieva Jonaite

Ārzemju satura koordinatore
+371 28285986 ieva.jonaite@veganfest.lv

Vinsenta Sleitere

Koncerta koordinatore
+371 28346739 vinsenta@veganfest.lv

Ieva Bērziņa

Dalībnieku koordinatores asistente
+371 20269669 ieva.berzina@veganfest.lv

Aleksandra Bilcane

Sociālo mediju redaktore
+371 27271736 aleksandra@veganfest.lv