Nezini, kam rakstīt? Vispārīgai saziņai izmanto info@veganfest.lv

Iluta Ēlerte

Galvenā organizatore
+371 29440720 iluta@veganfest.lv

Arita Redzoba

Organizatores asistente
+371 28895695 arita@veganfest.lv

Ulrika Skakovska

Dalībnieku koordinatore
+371 25505828 ulrika@veganfest.lv

Lita Dubrova

WEB, Ārzemju dalībnieku koordinatore
+371 29345164 lita@veganfest.lv

Marika Kacare

NVO, Aktivitāšu koordinatore
+371 22480503 marika@veganfest.lv

Bella Briška

Brīvprātīgo koordinatore, Sociālo mediju redaktore
+371 26360710 bella@veganfest.lv

Krišs Ēlerts

Preses pārstāvis
+371 26671868 kriss@veganfest.lv

Sintija Ērgle

Korporatīvā komunikācija
+371 29276109 sintija@veganfest.lv

Marika Džule

Scenogrāfe
+371 20060474 marika.dzule@veganfest.lv