Ricberry

LV

Inovatīvi produkti no Latvijā ražotām ogām.

RicBerry ir meistari prasmē apvienot veselīgo un garšīgo, radot 100% dabīgus, inovatīvus produktus no Latvijā audzētām ogām. Mūsu mērķis ir saglabāt ogu dabas dāvāto vērtību, svaigumu un sulīgumu, tāpēc tās tiek pārstrādātas pēc īpaši saudzīgas RicBerry tehnoloģijas. Šī tehnoloģija mums ļauj saglabāt ogās dabīgos antioksidantus, vitamīnus un minerālvielas.

Darbojoties funkcionālās un veselīgās pārtikas nozarē jau vairāk kā 6 gadus, RicBerry ir izaudzis līdz uzņēmumam, kas ražo vairāk kā 120 dažādu gardu produktu un aktīvi turpina veikt pētījumus un jaunu recepšu izstrādi, lai varētu piedāvāt veselīgā dzīvesveida piekritējiem arvien jaunas iespējas baudīt lielisku garšu un uzņemt dabīgos vitamīnus, neuztraucoties par produktu sastāvu.

Atpazīstamākie RicBerry produktu zīmoli ir "100% OGU" konfektes, "ŠokOga", "OGU ŠOKOLĀDES", "FRIŠS" "DabOga" un mērču/kečupu līnija "Ar Odziņu!".

RicBerry produkti citu starpā izceļas arī ar to, ka vērtīgo vielu klātbūtne ir labaratoriski pārbaudīta un pierādīta.

Tuvākajā laikā gaidāma arī jauna produktu līnija, paredzēta sportistiem un aktīva dzīvesveida cienītājiem, kā arī gardu dabīgo marmelāžu klāsts.