Jaunumi


Paldies mūsu lielākajiem atbalstītājiem

Paldies mūsu lielākajiem atbalstītājiem

27.09.2019.

CEVA un Vegfund - liels paldies!

Lasīt tālāk

Krāšņi nosvinēts Vegānfestivāls 2019

Krāšņi nosvinēts Vegānfestivāls 2019

27.08.2019.

Paldies apmeklētājiem, organizatoriem un brīvprātīgajiem!

Lasīt tālāk

Kas jāzina apmeklējot Vegānfestivālu?

Kas jāzina apmeklējot Vegānfestivālu?

23.08.2019.

Daži svarīgi sīkumi pirms festivāla.

Lasīt tālāk

Mūsu mērķi


Iepazīstināt

Labākās izvēles mūsu dzīvē ir tās, kas balstās zināšanās. Vegānfestivālu esam plānojuši tā, lai katrs apmeklētājs, neatkarīgi no sava vecuma un dzīvesstila, mājup dodas labi informēts, gardi paēdis un lieliskā omā. Ieraugi iepriekš nepamanīto un nezināto!

Iedvesmot

Vegānisms noteikti nenozīmē atteikšanos no gardumiem un dzīves baudīšanas. Tieši otrādi — tas ir īsts piedzīvojums, kurā atklājumi nekad nebeidzas. Smelies iedvesmu aizraujošās lekcijās, radošajās meistarklasēs un darbnīcās un padari savu dzīvi krāsaināku!

Svinēt

Spilgtu personību lekcijas, neparasti un aizraujoši fakti, aktivitātes bērniem un nodarbības zinātkāriem prātiem. Visas dienas garumā klausies latviešu mūziķu dāvāto koncertu.

Kas Vegānfestivālam vēderā?


Spilgtu personību lekcijas, neparasti un aizraujoši fakti, intelektuālas spēles un citas nodarbības zinātkāriem prātiem.

Talantīgu pavāru meistarklases, padomi un receptes — uzziniet festivālā, ienesiet savās mājās un izbaudiet katru dienu!

Mākslinieku priekšnesumi, joga un citas izklaides visas dienas garumā.

Iespēja ne tikai iegādāties kvalitatīvu vegānisku kosmētiku, apģērbu un veselīgus našķus, bet arī satikt to ražotājus.

Kāpēc vegānisms


Atteikšanās no gaļas, zivju, piena un citu dzīvnieku produktu lietošanas ir efektīvākais veids, kā samazināt lopkopībā izmantoto dzīvnieku skaitu, tādējādi nenolemjot viņus ciešanu pilnai dzīvei.

Atzītu zinātnieku pētījumi ir pierādījuši, ka pilnvērtīgs un sabalansēts augu valsts uzturs samazina sirds slimību, aptaukošanās un pat vēža risku.

Industriālā lopkopība ir viena no piesārņojošākajām nozarēm pasaulē. Tā rada vairāk izmešu nekā viss pasaules transports kopā, piesārņo ezeru un upju ūdeņus, veicina mežu izciršanu, lai atbrīvotu vietu lopbarības audzēšanai.


Rīkotāji


Vegānfestivālu rīko “Dzīvnieku brīvība” — Latvijas lielākā organizācija dzīvnieku aizstāvībai. Darbojoties jau kopš 2012. gada, mūsu mērķis ir palicis nemainīgs — nodrošināt dzīvniekiem cieņpilnu dzīvi bez ciešanām.

Mēs esam neatkarīga sabiedriska organizācija, kuras darbu ikdienā un īpašos pasākumos nodrošina pašaizliedzīgi aktīvisti un mūsu atbalstītāju ziedojumi.

Vairāk par “Dzīvnieku brīvības” darbu un iespējām to atbalstīt var uzzināt mūsu mājaslapā.