Sporta lasītava - uzdod jautājumu vegānam-sportistam

LV

Izkāpjam ārā no sporta zāles un ielecam mīkstos dīvānos? Jā!

Neierastos apstākļos katram festivāla apmeklētājam būs iespēja aci pret aci uzdot sev interesējošus jautājumus un iegūt nelielu konsultāciju par sportu, fitnesa uzturu un citām saistītām tēmām vegānam-fitnesa trenerim. K.K. fon Stricka villas telpās meklē Sporta lasītavu, kur fitnesa treneri Kristaps Vilde un Līga Dziļuma atbildēs uz jau konkrētiem jautājumiem par to, kā apvienot vegānismu ar sportu.

Līga Dziļuma
Sertificēta B kategorijas fitnesa trenere, ikdienā strādā MyFitness sporta klubos un vada dažādas grupu nodarbības. Jau kopš dzimšanas veģetāriete un 3 gadus vegāne. Atklājusi, ka tieši augu valsts uzturs palīdz izturēt lielo slodzi ikdienā, kā arī ātrāk atjaunoties pēc treniņiem un kopumā saglabāt labāku pašsajūtu un garastāvokli. Līgai patīk eksperimentēt un pētīt, kā organisms reaģē uz dažādām variācijām uzturā, un meklēt veidus kā iespējami vienkārši ikdienā izdarīt veselīgas un dzīvniekiem draudzīgas izvēles.

Kristaps Vilde
Kristaps Vilde ir pabeidzis Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultāti. Tagad viņš strādā par fitnesa treneri, masieri, uztura speciālistu un ir vegāns. Viņš pievērsās vegānismam vairāku iemeslu dēļ, sākotnēji domājot par savu veselību, ka pārmērīga dzīvnieku izcelsmes produktu lietošana kaitē viņa organismam. Tad šīs zināšanas ar lielāko prieku nododu arī citiem, kuriem tas interesē.

Kur? Sporta lasītavā